За да изберете тази цветова тема, трябва да използвате новата версия на АБВ Поща. След като сте в нея, от меню “настройки” в горния десен ъгъл можете да изберете желаната от вас тема.
Strahotni sa novite vizii, koito moje da polzvame za fon, pozdravlenia!!! Moje li potrebitelite syshto da kachvat svoi vizii za fon po nqkakyv nachin?:)
Jan 03, 2013 at 14:39
Mnogo e qkaa… mnogoo mi hareswa
Jan 03, 2013 at 14:37
Mnogo e qka
Nov 02, 2011 at 12:15
TOVA E TOLKOVA SLADKO!!!!!!!!!!!
Oct 13, 2011 at 11:19
В момента подготвяме няколко нови цветови схеми. Надяваме се в най-скоро време да ви зарадваме с тях.
Sep 30, 2011 at 13:44
Няма ли и по-хубави цветови схеми?
Sep 30, 2011 at 13:43
Haresvat mi cvetovite shemi,no nqma li da ima i drugi?
Apr 27, 2011 at 17:35
kak da sam s novata versiq ?? pleas kajete
Aug 27, 2010 at 22:29
prekrasno e 4e ste re6ili da zaradvate va6ite potrebiteli s tazi nova versiq naabv.bg blagodarq vi.
Aug 27, 2010 at 22:23
mnogo dobre 4e ste re6ili da zaradvate va6ite potrebiteli s tazi nova versiq na abv.bg blagodarq vi.
Aug 19, 2010 at 8:51
qko e i e syper
Jul 23, 2010 at 15:33
За да изберете тази цветова тема, трябва да използвате новата версия на АБВ Поща. След като сте в нея, от меню “настройки” в горния десен ъгъл можете да изберете желаната от вас тема.
Jul 14, 2010 at 21:29
super e!
Jul 14, 2010 at 18:18
novata versiq na abv.bg e super mnogo se radvam 4e e napraviha
Jul 14, 2010 at 18:00
super e 🙂
Jul 12, 2010 at 21:56
da haresami nopak kak moga da registriram
Jul 12, 2010 at 21:55
hai da haresvami novata versiq kak moga da si q napravq novata verisiq.
Jul 12, 2010 at 9:45
Mnogo simpati4no, veselo isvego!
Jul 09, 2010 at 17:57
super 6te e yaka da izglejda novata ABV po6ta
Jul 09, 2010 at 14:33
mnogo e qko no kak da si go napravq??
Jul 08, 2010 at 22:26
super e,, kak moga da si napravq sa6tata
Jul 08, 2010 at 21:16
Страхотна е!
Jul 08, 2010 at 16:56
Super e. Iskam i az da si q sloja, kak stava
Jul 07, 2010 at 16:09
Strahotni sa novite vizii, koito moje da polzvame za fon, pozdravlenia!!! Moje li potrebitelite syshto da kachvat svoi vizii za fon po nqkakyv nachin?:)
Jul 02, 2010 at 17:19
super e,, kak moga da si napravq sa6tata?
Jul 02, 2010 at 17:16
Mislq 4e e gotino da izglejda novata poshta, pove4e se nadiva na prav pogled.