Здравейте,
От няколко дни е онлайн нова версия на АБВ уведомителя за Firefox. Версия 0.9.6 поддържа весия на Firefox 3.6, а освен това ви позволява да изключвате “Кошче” от папките, за които се получава нотификация.
Тъй като в момента тече процес на одобрение от Firefox, за съжаление се налага ръчно да инсталирате новата версия уведомителя от https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/13946
Боян Константинов
АБВ екип

Aug 31, 2020 at 9:39
Здравейте!
За да Ви бъдем максимално полезни молим Ви, да се свържете с екипа по поддръжка, като попълните формата за контакт на този адрес:
https://passport.abv.bg/app/profiles/sendtosupport/form
Колегите ще се свържат с вас при първа възможност.
Поздрави,
Eкипът на АБВ
Aug 29, 2020 at 8:10
А за ОПЕРА кога !!!!!!!
Nov 28, 2017 at 11:09
Нова версия можете да очаквате скоро. Екипът ни работи върху актуализация на приставката за известията за уеб браузър Firefox Quantum.
Nov 18, 2017 at 15:00
А за новата fairfox кога ще има нова версия ?
Feb 27, 2011 at 13:47
за жалост не мога да сложа новата версия на абв поща ,защото бездаисках натиснах нещо и се появи новата версия а тя беше на мама и изкам да я изненадам ууууууужжжжжжжааааааааасссссссссссс
May 05, 2010 at 9:03
Айде и за Опера.
Apr 21, 2010 at 21:12
няма да е лошо и да направите възможно и превеждане на кореспонденцията както е в gmail.
Apr 07, 2010 at 22:27
Ако направите и за Сафари… цена няма да имате! Иначе наистина много е удобно така.
Feb 20, 2010 at 21:39
По-хубаво ще е да може да се наглася на по-малко от 5 минути да рефрешва :]
Feb 02, 2010 at 2:47
Браво АБВ, страхотни сте. Много се радвам на добавката. Наистина спестява много време и чудене дали имаш нов имейл. Изпробвах я и за бързина на ъпдейта след получаване на писмо – удовлетворително бързо се рефрешва. Благодаря много и поздрави на екипа.
Jan 06, 2010 at 9:44
Дали скоро ще видим добавка с подобна функционалност за IE8 ???
Jan 04, 2010 at 21:10
а кога ли ще видим rss емисия за нови писма, както е в gmail, толкова е по-просто и универсално отколкото всякакви “уведомители”
Dec 13, 2009 at 15:33
супер е уведомителя!
Dec 10, 2009 at 21:56
Много е удобно и практично.Един поглед е достатъчен,за да си проверя пощата
Dec 09, 2009 at 13:40
Айде и за IE8, де!
Dec 02, 2009 at 18:45
Не е лошо да доразвиете добавката като включите някакво по-забележимо известяване при наличие на ново писмо, напр. цвят, поп-ъп, тъй като аз умишлено съм си махнал звука.